Başarılı iletişim, "karar anı"na pozitif etki edebilmektir!

Bir markanız ve o markanın ürünleri var. Onları herkes duysun, bilsin, öğrensin istiyorsunuz. Bir de satın alırlarsa; başka ne istersiniz ki! Peki bunu başarmak için ne yapmanız gerekiyor? "İletişim"

Herkese markanızı ve ürünlerinizi tanıtarak onların bir sonraki "karar anı" geldiğinde başka markayı değil sizinkini seçmesini sağlamak.

İlk önce ürünümüzle ilgili geniş kapsamlı araştırmalar yaparız. Tüm rakipleri analiz eder ve onlardan daha iyi olmanın sırrını buluruz. Bu sırrı da en beklenmedik strateji ile birleştirir, "karar tasarımı" yaparız. Son olarak da "creative çözüm" ile mesajımızı ve vaadimizi en akılda kalıcı ve çarpıcı şekilde ortaya koyarız.

Bazı markalar TV kampanyası, bazıları outdoor, bazıları gerilla aktivite ya da gazete kampanyasına ihtiyaç duyar ve tabi ki ne olursa olsun sosyal medyayı kullanmadan da olmaz. Sadece bir web sitesi ya da milyon dolarlık TV reklam kampanyası, bizim için hepsi bir. 

Biz iletişim stratejinizi tasarlarız ve buna göre her mecrayı planlı bir şekilde kullanırız. Hiçbir yaptığımız iletişim boşa gitmez, hedefi bulur. Böylece bütçemizden de maksimum geri dönüş alırız. 

Buraya bir "ürün" ile girersiniz, "marka" ile çıkarsınız.

STRATEJİ
Markalarımızın ruhunu ve karakterini her zaman daha iyisi için çalışmaya ve gelişime açık olmaya programlarız. Akıllı ve planlı stratejilerle marka değerini sağlamlaştırırız.

MARKA KİMLİK TASARIMI
Markanızın kurumsal kimliğini A’dan Z’ye biz oluştururuz. Bir bakıma ona en yakışan elbiseyi, tam da onun üzerine göre özel diker, giydiririz.

AMBALAJ TASARIMI
Ürünlerinizin, rafta albenili, çekici ve karşı konulmaz olması için tüm tecrübemizi ve yeteneklerimizi kullanırız. Bizce bir ürünün en büyük ve en etkili reklam alanı kendi ambalajıdır.

KATALOG, BROŞÜR TASARIMI
Ürünümüzü en iyi şekilde tanıtmak ve bilgi vermek için yaratıcılığı ve optimum tasarım anlayışını birleştiririz.

P.O.P. TASARIMI
Bir ürünün satışına giden en kısa yol P.O.P. tasarımıdır. Bir P.O.P. tasarlarken aklımızda hep “o anı satışa dönüştürmek” vardır.

BASIN KAMPANYASI
Basılı mecralarda çıkacak ilanınızın bir sürü haber, makale ve reklam arasında dikkat çekebilmesi için en farklı ve yaratıcı fikri bulur, en çarpıcı görsel tasarımı yaparız.

TV KAMPANYASI
TV her zaman en etkili mecradır. Televizyon için yarattığımız tüm kampanyalarda büyük fikir ve yaratıcılığı, satış başarısıyla harmanlarız. Bir saniyesini bile boşa harcamayız.

OUTDOOR KAMPANYASI
Basın kampanyasının aynısını Outdoor kampanyası olarak çıkmanın ötesine geçeriz. Her billboard’un, raketin veya duvarın bulunduğu yere özel fikir çalışırız. 

RADYO
Radyo mecrasını diğer mecralara ek olarak değil, ana mecra olarak görürüz. En etkili ve akılda kalıcı şekilde radyoya özel reklamlar yaratırız.

WEB TASARIMI
Sadece tasarım değil, teknolojik altyapı yazılımı açısından ve SEO sıralamasında en iyi performansı gösterecek websiteleri tasarlarız.

SOSYAL MEDYA İLETİŞİMİ
Doğru strateji, hedefleme, konumlandırma ve doğru içerik ile sosyal medyanın en etkili markalarından olmanızı sağlarız.

VİRAL KAMPANYALAR
Viral değeri taşımak demek, izleyen herkesin bugüne kadar hiç görmediği bir şeyi onlara sunmaktır. Markamıza hizmet eden ve internette son hız yayılma kapasitesine sahip viral reklamlar yaparız.